22. října 2013 - dogtrekking Pojizeřím za sluncem

Tak jsou za námi závody dogtekkingu, které jako cvičák spolupořádáme :) Letos se zůčastnili 4 členové cvičáku - Verča s Maxem, Stáňa s Falouškem a s náhradními páníky Bouí na trase střední 26 km a Aríšek s náhradním páníkem na trase dlouhé 38 km.
Fotky jsou zde

 

3. srpna 2013 - zkoušky dle NZŘ - ZZO (zkouška základní ovladatelnosti)

Konečně se to povedlo a domluvili jsme termín na zkoušky ZZO. Jako rozhodčí přijel pan Jiří Kolář, jemuž patří veliké díky za ochotu a hlavně pevné nervy :) Zkoušek se zúčastnilo 6 psů a přestože u nás panovali bojové podmínky - ne úplně krátká tráva na cvičáku, šílené vedro apod. úspěšnost byla celkem veliká, 4 psi splnili všechny podmínky a tudíž složili zkoušku ZZO :-) Tímto Verče s Maxem, Stáně s Falouškem, Kamče se Sajdinkou a Věrce s Aríškem moooc gratulujeme!
Fotky za něž děkujeme Stáně jsou tady


 

8.června 2013 - ukázky na akci Happy weekend v Harrachově

Byli jsme opět požádány o ukázky dogdancingu a tentokrát i dogfrisbee do Harrachova na akci Happy weekend. Přijeli jsme v silné choďácké sestavě a střihli si 3 vystoupení dogdancingu a 2 vystoupení dogfrisbee ... a měli jsme úspěch :-) Publikum bylo báječné, tleskalo a bylo znát, že se baví. Dokonce nám přišlo poděkování od starostky města Harrachov za vynikající spolupráci, máme z toho radost a doufáme, že naše spolupráce bude nadále probíhat :-)
Fotky za něž velice děkujeme Míše Václavů si můžete prohlédnout tady

 

13. dubna 2013 - seminář frisbee s Míšou Androvou

Po roce jsme si opět pozvali na seminář Míšou Androvou a opět disky lítaly :-) seminář kvůli sněhu se musel přesunout dolů do Semil, ale nakonec vyšlo i jakž takž počasí a my si to dokonale užili a směle tvrdím, že nám to všem dalo hrozně moc! Míšo děkujeme a příští rok zase naviděnou :-)
Fotky od Stáni jsou tady

Fotky od Julky (respektive Ondry) jsou tady

2. února 2013 - cvičákovský výlet II

A opět jsme vyrazili vstříc kopečkům našich hor a opět jsme si to dokonale užili! Hlavně závěrečný sjezd zpět do Rokytnice na kluzácích stál opravdu za to :-)


22.prosince 2012 - cvičákovský výlet

Z vánočního shonu jsme vyrazili do hor a kopečků provětrat nejen hlavy, ale hlavně psíky a báječně si to užili! Fotky z výletu jsou tady


 

20. října 2012 - zkoušky ZOP

V sobotu u nás na cvičáku proběhly zkoušky dle KJ Brno a z 9 zúčastněných psů, je až na jednu výjimku všichni složili !!! Rozhodčího nám přijel udělat pan Baudyš a tímto mu velice děkujeme, že si na nás ve svém volnu udělal čas. Moc gratulujeme úspěšným zkouškařům a doufám, že neusnete na vavřínech a půjdem do dalšího roku s plánem dalších úspěchů ;-)

Fotky od Stáni (veliké díky za ně) najdete tady

29. září 2012 - Dogtrekking Pojizeřím za sluncem v Jablonci nad Jizerou

V sobotu se ve vedlejší vesnici v Jablonečku konal tradiční dogtrekking Pojizeřím za sluncem jehož jsme spolupořadatelé. Počasí se vyvedlo, tak závodníci mohli směle vyrazit vstříc třem trasám ...a to vycházce 12 km dlouhé, výletu 22 km dlouhému a nejdelší trase 34 km dlouhému MIDu. Z naših členů se na trase výletu zúčastnila Verča Paloušová s Maxíkem a Stáňa Horáčková s Falouškem a umístili se na krásném 4. a 5. místě. Na trase MID stratovala Hanka Fischerová s Nelou a odnesli si úžasné 1. místo s naprosto bezkonkurečním časem!! Na trasu MID speciál chodského psa nastoupil i Argo s náhradní paničkou Hankou Ševců a došli si také ve skvělém čase pro 1. místo :-)
Všem moc gratulujeme :-)
Fotky, které se zatím ke mně dostaly jsou


od Martiny Nýčové

od Andy Vildové

od Honzíka Houšky

od Pavla Bolehovskýho

vyhlášení MID speciál bígl

 

27. května 2012 - Trénink dogdancingu s Álou Smolíkovou

Na pravidelný trénink tance k nám zase zavítala naše oblíbená Ála Smolíková a opět nám dala nálož nových cviků, poladila ty staré a odnesli jsme si zase hromadu rad jak dále pokračovat a co vylepšovat ...prostě skvěle strávený den ;-)

Fotky od Kamči snad někdy budou :-)

Fotky ode mě tady

Fotky od Stáni tady

 

6. dubna 2012 - Seminář dogfrisbee s Míšou Androvou

Po roce k nám přijela Míša Andrová a strávili jsme s ní naprosto luxusní den!! Počasí nám tentokrát přálo a tak se házelo jedna báseň a všichni, kteří dorazili si to moc užili. Odnesli jsme si ze semináře opět spoustu fíglů jak na to, psiska se dokonale vyblbla a doma jsme zásluhou odpadli do postelí :-)

Míše moc děkujeme a doufáme, že příště už se nás sejde víc, aby za námi zase přijela ;-)

Fotky od Kamči snad někdy budou :-)

Fotky od Verči a Stáni tady

Kvůli nezodpovědným lidem bohužel musíme zavést vybírání záloh na semináře ... když se člověk přihlásí a pak nepřijde, neznamená, že instruktor semináře nevydá peníze za cestu apod. Takže po velice špatné zkušenosti po tomto semináři již vždy vše se zálohami!!

 

17. března 2012 - Ukázky dogdancingu v Harrachově

Byli jsme poproseni o ukázky dogdancingu na Harrachovské akci Příjezd Krakonoše. Přichystali jsme si celkem tři sestavy - Věra Kašparová s Argem, Verča Paloušová s Maxem a náš hostující člen Kamča Vavřincová s Megií a ač jsme byli hrozně nervózní a ne vše se povedlo k plné spokojenosti, publiku jsme se doufám líbili a užili si to. Děkujeme taky všem vystupujícím, že tak krásně prezentovali náš cvičák ;-)

Videa všech sestav budou, děkujeme za ně kameramance Julce

 

28. října 2011 - Trénink dogdancingu s Alenou Smolíkovou

Po roce k nám zavítala Ála Smolíková a tak jsme velice rádi s ní zase pocvičili trochu těch tanečních prvků :-) Protože už u nás v horách je koncem října celkem zima, rozdělili jsme se na dvě skupinky cvičící zhruba 3 hodiny. I tak jsme se domů vraceli řádně promrzlí :-) Díky moc Ále za skvělý trénink a díky i zúčastněným za bezvadnou atmosféru a fajn strávený den.

fotky první skupinky od Verči

fotky první skupinky od Stáni

fotky druhé skupiny od Kamči a Julky

18. září 2011 - Cvičákovské sranda závody

V pátek u nás na cvičáku místo klasického tréninku proběhly sranda závody. Zúčastnilo se 7 týmů a všem to šlo báječně ;-) Závodilo se ve třech disciplínách: klasická poslušnost, taneční kreace a překážková dráha. Komu se nepovedlo jedno, vyšvihl se nahoru disciplínou druhou a naopak, výsledky byly opravdu velmi vyrovnané. Užili jsme si fajn odpoledne a myslím, že jak páníci, tak psíci si to užili. Gratulujeme vítězům i všem ostatním a děkujeme za účast.

Nějaké fotky z vyhlášení jsou tady

Výsledky:

1. místo - Verča a Max 42 bodů

2. místo - Vašek a Bela 41 bodů

3. místo - Stáňa a Falco 39 bodů

4. místo - Hanka a Nela 38 bodů

5. místo - Jitka a Broček 34 bodů

6. místo - Alena a Heidy 32 bodů

7. místo - Alena a Áda 30 bodů

 

5.června 2011 - Seminář pachových prací s Irčou Zemanovou

Fotky zde!!!! (děkujeme za ně Míše)

video Argo (Argo poprvé lomí)

video Max (Maxík podruhé na stopách)

video Falco (Falouškova první stopa)

Jako na podzim i tento letní seminář stop se víc než zdařil. Irča opět každému obětově vysvětlovala kde děláme chyby a jak pejskům zájem o stopy ještě víc zvýšit, co rozhodně nedělat a naopak co určitě dělat ;-) Nevím jak pro ostatní, ale pro nás s Aríškem to byl opět velmi přínosný seminář a velice fajnově strávený den. I při tom horku, které panovalo, se to dalo ve stínu lesíka příjemně přečkat :-) Děkujeme Irče, že si na nás udělala čas a že se nám tolik věnuje ;-)

Falco, Max, Megií, Arčík a Argouš (jen Elinka chybí)

9.dubna 2011 - Seminář dogfrisbee s Míšou Androvou

Fotky zde !!! (děkujeme za ně Julce)

Byl to bezva strávený den, i když trošku více větrnější a disky si místy dělaly co chtěly. Doufám, že jste si z něj odnesli alespoň tolik co já. Děkujeme moc Míše za ochotu přijet za námi a doufám, že jsme se neviděli naposledy :-) A všem zúčastněným přeji hodně zdaru do dalšího házení ;-)

31. října 2010 - Trénink dogdancingu s Álou Smolíkovou

Fotky zde!!! Děkujeme Ále za uskutečnění a ochotu trénink zorganizovat :-)

 

29. října 2010 - Dne 28.10. 2010 se na našem cvičáku konal Seminář pachových prací s Irčou Zemanovou. Sešla se opravdu skvělá parta lidí. Všichni si přišli na své - trochu znalí se dozvěděli něco nového, úplní začátečníci se naučili jak se svým psem na stopičkách zacházet a jak si stopu vypracovat. Irča je velice sympatická a navíc zkušená, která toho už hodně se svými psi dokázala. Každému z nás se věnovala individuálně a bylo to zkrátka super.

Jak jsme si to užili se můžete podívat ZDE (za fotky děkujeme Žandě)! Děkujeme Irče za uskutečnění semináře a všem zúčastněným za fajn atmosféru :-)

 

 22.září 2010 - V neděli se u nás na cvičáku konal seminář dogdancingu s Alenou Smolíkovou a jak jsme si to všichni užili se můžete podívat zde !!!

Seminář se moc povedl, děkujeme všem účastníkům za bezva atmosféru a především Ále za ochotu ho s námi uspořádat!!!

Doufáme, že jste si ze semináře odnesli spoustu poznatků. Určitě ho hodláme někdy zopakovat, tak pilně doma cvičte, ať se Ále můžete příště pochlubit  :-)